מהי קבוצת אנונימוס ?
חיפוש

מהי קבוצת אנונימוס ?

אנונימוס נקראת על שם אנונימי מוסתר. הם פועלים כבר משנת 2003 בתור אקרים באינטרנט שרוצים לתקן דברים רעים בעולם, ובדרך כלל יש עליהם מדים מוסווים ורואים אותם במהדורות החדשות.

הרעיון הוא להילחם באנשים רעים בחברה באמצעות האינטרנט.

לאנימוס אין מנהיג . למעשה אין צורה של מחוקקים עבור קבוצה זו, ולמעשה לא ניתן לשבור את הקבוצה הזאת מבחינת התאוריה,  קבוצת אנונימוס היא קבוצה של אקרים שעלולים להיות סטודנטים או גאוני מחשבים שעובדים בתחום,  אנונימוס בדרך כלל מתקשרים באמצעות אתרי הרשתות החברתיות.

הקבוצה , מיוצגת על ידי גברים ונשים  שלובשים מסכה של ג'יי פוקס , אשר המטרות שלהם להתקיף ממשלות רודניות, ואתרים שגורמים לניצול מינית של ילדים ואתרים של רוצחים וסמים , חברות שמזיקות לחברה ועוד ..  

 קבוצת אנונימוס
קבוצת אנונימוס

אנונימוס היא חבורת האקרים שעומדת בחוד החנית כקבוצת האקרים המפורסמת והגדולה ביותר בעולם.

השם של הארגון הוא אנונימי ורוב החברים לא מכירים אחד את השני, אבל הם יעשו הכל על מנת למנוע פעולות טרור ובאמת שלא ניתן לדעת מי עומד בראש האירגון אבל אנחנו מאמינים שיש מישהו כזה בכל מקרה אין קבוצה ללא ראש ואנו מאמינים שפרטים בעתיד יתגלו יותר על הקבוצה הזאת

 

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *