דף הבית / בניית אתרים / שיפור מהירות אתר וורדפרס – שירות במחיר מוזל

שיפור מהירות אתר וורדפרס – שירות במחיר מוזל

אני מציג בפניכם היום שירות ייחודי שהוא שירות שיפור מהירות אתר שנטען איטי בוורדפרס והפחתת שיעור היציאה מהאתר, על מנת לשפר את קידום האתר שלכם במנועי חיפוש, ובמיוחד בגוגל, עליכם לשפר את מהירות טעינת העמודים באתר שלכם ולהפחית את שיעור היציאה,  ותוכלו לברר את שיעור היציאה של האתר שלכם מסטטיסטיקה של גוגל אנליטיקס,  לצורך העניין האתר שלך צריך להיטען במהירות ושיעור היציאה של האתר שלך אמור להיות יותר נמוך.

אופטימיזציית מהירות אתר וורדפרס / קבלו אתר מהיר / תוצאות מוכחות 100% / מחיר מעולה. / שיפור זמן טעינה וציונים ל-SEO. התאמת עיצוב. עדכון תבנית ותוספים. התאמה למובייל. תיקון שגיאות וורדפרס. התאמה ל-RTL.

לבקש שירות שיפור מהירות אתר וורדפרס

צרו איתי קשר בדוא"ל הבא: [email protected]

אתה יכול למדוד את המהירות של האתר הנוכחי שלך באמצעות הכלי gtmetrix,  יש צורך כי מהירות האתר שלך במחשב ובטלפונים הניידים תהיה גבוהה מ-80 אחוז בציון AB או AA, אך בגלל הקושי בשיפור מהירות האתר עבור כל התבניות, אני מבטיח לך להגדיל את מהירות האתר שלך ב- 20% עד 50%, כלומר אם מהירות האתר שלך היא 70% אני מבטיח לך עלייה במהירות של האתר עד 90%.

הערה : כשאני מקבל את האתר שלך עליך לתת לי גישה לסי-פאנל בכדי לאפשר לי לגשת לקבצי האתר, כמו כן יש לבצע גיבוי מלא לפני שתבקש את השירות ולבסוף ליצור עבורי חשבון באתר שלך בדרגת מנהל כדי שאוכל לשלוט באופן מלא באתר.

שיפור מהירות אתר וורדפרס נקודות חשובות:

  • וודאו כי האתר שלכם לא נגרם נזק ולעתים קרובות לא תצטרכו ליצור עותק גיבוי של האתר, אך כדי להגביר את האבטחה והגיבוי עליכם לבצע עותק גיבוי בכדי למנוע נזק שנגרם כתוצאה משגיאות בשינוי או הוספת קודים חשובים לאתר המסייעים להגדיל את מהירות תגובת הדפדפן לשרתים.
  • אני יכול לבקש מכם למחוק כמה מהתוספות לאתרכם ולהחליף אותם בתוספות אחרות, תלוי במה לדעתכם מתאים להעלות את דירוג האתר שלכם  בתובנות PageSpeed .

תוצאות הפחתת שיעור הניתור מופיעות לאחר 1 עד 3 ימי עבודה.

תוצאות הגדלת המהירות של האתר שלך מופיעות באופן מיידי והעבודה תתבצע תוך יום אחד בלבד.

מחיר שיפור מהירות אתר וורדפרס החל מ-400 ש"ח והוא כולל חיבור לרשת CDN ואופטימיזציה של תמונות האתר והגדרות שרת והאתר ועוד לביצועים הכי טובים עבור האתר שלכם.

לבקשת השירות צרו איתי קשר באמצעות הדוא"ל הבא: [email protected] או דרך דף צור קשר. אני מספק גם את כל שירותי השיווק באינטרנט וקידום אתרים ובנייית אתרים, הבלוגים והחנויות האלקטרוניות.

אודות על avichay

בדוק גם

קידום אורגני מול קידום ממומן: מה עדיף?

לא צריך להיות מומחה מהשורה הראשונה למנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם, Google, כדי להסכים עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *