דרכים לגישה לאתר חסום - טיפים ועצות לגלישה ללא הגבלות!
חיפוש

דרכים לגישה לאתר חסום – טיפים ועצות לגלישה ללא הגבלות!

ההגבלות באתרים תמיד מטרידות, מכיוון שממשלות עוקבות כעת באינטרנט וחוסמות אתרים יותר מתמיד. אם אתה מוטרד גם מחסימת אתרים במדינתך, הנה כמה דרכים לגישה לאתרים חסומים.

המדריך הזה יעזור לכם להבין איך לבטל חסימה לאתר סדרות ולכל אתר שחסום.

מדריך מהיר לגישה לאתר חסום

בשביל לגשת לאתר חסום במהירות תעקוב אחרי הפעולות הבאות:

  1. קליק ימני על הסמל של החיבור לאינטרנט או ה-WIFI
קליק ימני על הסמל של החיבור לאינטרנט או ה-WIFI בשולחן העבודה

2. לחץ על פתח הגדרות רשת ואינטרנט

לחץ על פתח הגדרות רשת ואינטרנט

3. לחץ על "שינוי אפשרויות מתאם":

לחץ על שינוי אפשרויות מתאם

4. קליק ימני על החיבור של האינטרנט ואז תלחץ על מאפיינים כמו בתמונה:

קליק ימני על החיבור של האינטרנט ואז תלחץ על מאפיינים כמו בתמונה:

5. תלחצו לסמן פרוטוקול אינטרנט גירסה 4

תלחצו לסמן פרוטוקול אינטרנט גירסה 4

6. ואז תלחצו מאפיינים

ואז תלחצו מאפיינים

7. ותשנו להגדרות הבאות:
א. השתמש בכתובות שרתי DNS הבאות
ב. תכניסו את הDNS הראשי של גוגל 8.8.8.8 ו-DNS חלופי 8.8.4.4.
ג. אופציה להשתמש בשירות DNS אחר של חברת cloudflare שהDNS הראשי שלו הוא הכתובת 1.1.1.1 וה-DNS המשני שלו 1.0.0.1

8.תלחצו על אישור

תלחצו על אישור

9. ובסוף תלחצו על סגור.

זהו סיימנו להגדיר עכשיו תנסו להיכנס לאתר החסום ותראו שהוא נפתח לכם

דרכים לפתיחת אתרים חסומים

השתמש ב- VPN כדי לבטל את החסימה

ה- VPN (רשת פרוקסי וירטואלית) מאפשר לך לאבטח חיבור מאובטח לחיבור המכשיר שלך לאינטרנט, ומאפשר לך גישה לאתרים חסומים מהרשת הביתית שלך, מה שגורם לכך שכתובת ה- IP נראית ממדינה אחרת. VPN מאפשר לך להוריד יישומים או לפתוח אתרים חסומים בארצך. .

VPN עובד כמנהרה שהופכת את הנתונים שלך לערכים שקשה לאדם לזהות או לזהות. יש המון תוכנות VPN בהן אתה יכול להשתמש וליהנות מחווית האינטרנט ללא הפרעה.

פרוקסי גלישה בסתר

לעתים קרובות, ממשלות מצנזרות את האינטרנט באמצעות חומת אש או פרוקסי, ומגבילות את הגישה שלך לאתרים כמו סרטונים, רשתות חברתיות, או לפעמים אפילו אימיילים אישיים. אתרי פרוקסי גלישה בסתר הם אמצעי להצלה. יש לציין שאתר proxy של גלישה בסתר אינו מאובטח כמו VPN. לכן, אם סודיות נמצאת בראש סדר העדיפויות שלך, השיטה לעיל מתאימה יותר.

ישנם מאות אתרי פרוקסי אנונימיים שהופכים את חוויית האינטרנט שלך ללא הגבלה, ומסווים את האתר החסום מהספק האינטרנט שלך ומאפשרים לך גישה לאתרים חסומים.

לדוגמה, אם פייסבוק חסומה, תוכלו להעתיק את כתובת האתר החסומה ולהזין אותה לאתר ה- proxy הנסתר כמו hide.me או Spysurfing.com כדי לקחת אתכם אליו.

קיצור קישורי URL

למרות ששיטה זו אינה מובטחת, היא פשוטה, מהירה ועוקפת אתרים חסומים רבים. רוב כתובות האתרים לא חסומות מהשרת שלך, כך שתוכל להשתמש באחת מהן כדי להתאים אישית את כתובת האתר שאליה אתה מנסה לגשת. אתה יכול להערים על הדפדפן שלך להשתמש באתר שונה לחלוטין מהאתר החסום. אך כמובן שאם כתובת האתר הקצרה מפנה מחדש לגרסה המקורית, תמצא את עצמך חסום אך בהתחשב בכמות הזמן והמאמץ שנדרש, בהחלט כדאי לנסות.

השתמש בכתובת IP במקום כתובת URL

עבור כל אתר, כתובת ה- IP וכתובת האתר עשויות להיחסם על ידי הרשויות על פי כתובת האתר בלבד. במקרה זה מספיק להשיג את כתובת ה- IP של האתר החסום כדי שנוכל לפתוח אותה. כדי לקבל כתובת IP כל שעליך לעשות הוא לפתוח את ה- CMD במחשב שלך על ידי לחיצה על התחל, הקלדת CMD בתיבת החיפוש ואז הפעלת הפקודה (ping www.websitename.com). זה אמור לתת לך את כתובת ה- IP של אתר זה, שהוא במספרים. כעת הזן כתובת זו בתיבת החיפוש בדפדפן שלך כדי לפתוח את האתר החסום.

השתמש בדפדפן האופרה

אתה יכול לנסות את שירות ה- VPN המובנה בדפדפן האינטרנט של Opera. זוהי אפשרות נהדרת מכיוון שהיא אינה דורשת תוכנה נוספת או אפילו חשבון, היא מציעה נתונים ללא הגבלה והיא טובה מאוד בהזרמת נטפליקס באזורים חסומים.

להפעלת שירות ה- VPN, הקפד להוריד את הגרסה האחרונה של התוכנה. ואז פשוט לחץ על הסמל של התוכנית בחלקו העליון, ואז בחר הגדרות, פתח את ההגדרות המתקדמות וחפש VPN והפעל אותו. 

שימוש בתוספים

אם אתרים חסומים הם בעלי אופי דינאמי כמו פייסבוק או יוטיוב, עליך לנסות את התוספים האלה. Hola ו- ProxMate הם הרחבות בהן תוכלו להשתמש בכדי לגשת לאתרים חסומים בגוגל כרום ודפדפנים אחרים. UltraSurf הוא גם תוסף יעיל המאפשר לכם לגלוש בחופשיות.

 זו הייתה הדרך הקלה ביותר לגישה לכמה אתרים חסומים, וכמובן שישנן דרכים אחרות, כגון קביעת תצורה ידנית של הגדרות VPN או החלפת כתובת שרת ה- DNS, ודרכים אחרות להסרת הבעיה של אתרים חסומים.

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *