מדיניות ביטולי עסקה - אביחי אהרוני
חיפוש

מדיניות ביטולי עסקה

מבוא

ברוכים הבאים למדיניות הביטולים שלנו. כאן, תוכלו ללמוד כיצד אנו רואים אתכם כשותפים לדרך ונוסף לכך, כיצד אנו בוחרים לנהוג בכם בהגינות מלאה אך כמובן, תוך שמירה על האינטרס העסקי של שני הצדדים – ובכלל זה, גם שלנו.

חשוב לנו שמדיניות ביטולי העסקה שלנו, לא תהיה מסמך שמנוסח בשפה משפטית ומכשילה. עיקרון עצום בעבורנו, הוא שהמידע המפורט במדיניות הביטולים שלנו, יהיה נגיש לכל קורא, בשפה מובנת ונוחה. יחד עם זאת, חשוב שתדעו כי מדיניות ביטולים זו, היא חוזה לכל דבר ועניין, בינינו וביניכם ומחייבת אתכם (ואותנו).

במידה ולמרות ניסיוננו להביא בפניכם את המידע באופן שיסייע לכם להבין היטב את מה שנדרש משני הצדדים, קיימות עדיין שאלות פתוחות, תוכלו לפנות אלינו באמצעות דוא"ל שכתובתו aharonyltd@gmail.com ואנו נשמח לסייע כפי האפשר.

מסמך זה נכתב בלשון זכר ורבים, אך מתייחס לשני המינים ובאופן זהה ליחיד או לרבים והכל – רק לשם הנוחיות להנגשת המידע.

חלק זה, המהווה "מבוא" למדיניות הביטולים שלנו, הוא חלק בלתי נפרד ממנה וכל מה שכתוב בו, תקף לכלל מדיניות הביטולים.

תחולתו של חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981

מדיניות הביטולים שלנו תחול על חוק הגנת הצרכן, רק אם הרכישה שלכם מאתנו, היא רכישה צרכנית. ככל ורכשתם מאיתנו מוצר כלשהו לצרכים עסקיים (כלומר, להפקת רווחים ממנו), בין אם עשיתם זאת כאדם פרטי, כעוסק או כתאגיד בע"מ, הרי שכל הוראה מחוק הגנת הצרכן לא תחול על הרכישה. שימו לב – כל רכישה כעוסק ו/או כתאגיד, איננה רכישה צרכנית ולכן, מלכתחילה, לא יחולו עליה התנאים לפי חוק הגנת הצרכן.

ביצוע רכישה על ידכם באתר ו/או בכל אמצעי אחר הקשור שלנו, מהווה הסכמה מפורשת ומראש שלכם לכללי מדיניות הביטולים. הדבר הזה מחייב גם את מי שלא טרח לקרוא את מדיניות הביטולים ולכן, מומלץ להקדיש דקות בודדות בכדי לדעת את הזכויות והחובות שלכם לעניין זה. זו הסיבה שאנו משתדלים שמדיניות הביטולים שלנו תהיה נוחה לקריאה.

ביטול עסקה במוצרים דיגיטליים ושירותים

באתר שלנו, תמצאו מגוון רישיונות שימוש לתכנים, כפי שאלה מפורטים ומופיעים באתר וכפי שהם מתעדכנים בו מדי פעם. יש צורך להבהיר, כי רכישת רישיונות שימוש שכאלה, איננה ניתנת לביטול מכל סיבה שהיא. לכן, בטרם תרכשו את הרישיונות, אנו מבקשים שתוודאו כי הרכישה תואמת לצרכים שלכם ולדרישות שלכם. במידה ואינכם בטוחים כי הרישיון לתוכנה הוא מה שאתם צריכים, אנו מחייבים אתכם לפנות אלינו לבירור פרטים נוספים, לפני שתבצעו את הרכישה. במידה וביצעתם את הרכישה, אתם מאשרים לנו כי בדקתם את תנאי הרישיון, תוקפו, מהות הרישיון וכי כל אלה – עונים לדרישתכם.

אנו מתחייבים לעשות כפי יכולתנו, על מנת לספק לך מוצר כשהוא תקין, שלם ולשביעות רצונך. יחד עם זאת, לפעמים – ואין זאת בשליטתנו – קורה שרישיון שנמכר, פגום ואינו ניתן לשימוש או ניתן לשימוש מוגבל וזאת, מבלי שהזקתם לרישיון. דבר זה מעיד כי נפל פגם במוצר עצמו ואנו נחליף אותו, אם פניתם אלינו לא יאוחר מ-3 ימי עסקים מיום רכישת הרישיון וזאת, כמובן, לאחר שבדקנו כי אכן זהו המצב. במידה ולא הצלחנו להחליף את הרישיון באחד שיהיה תקין לשביעות רצונכם, אנו נחזיר לכם את כלל הסכומים ששילמתם בגין אותו הרישיון. ככל ולא פניתם אלינו בתקופה האמורה, הרי שהדבר מעיד כי אין פגם ברישיון וככל ויהיה כזה, הרי שהוא באחריותכם. לכן, כשאתם רוכשים רישיון, עליכם לוודא כי הוא תקין ופעיל וכי אינו פגום.

ביטול עסקה לרכישת קורסים

אנו מציעים באתר האינטרנט שלנו, קורסים ומידעים נוספים, שיאפשרו לכם לקבל סיוע והדרכה באמצעות קבוצות התלמידים לצרכי סיעור מוחות. במידה ורכשתם קורס שכזה אך התחרטתם, אנו מקווים כי תשנו את דעתכם בהמשך. אך בינתיים, נסכים לבטל את הקורס בתנאים הבאים: ראשית, אם לא עברו 14 ימים מיום המועד שבו רכשתם את המוצר. שנית, אם טרם הצטרפתם אל קבוצת התלמידים שלנו ב-"טלגרם" או בכל אפיק אחר שמצאנו לנכון ועדכנו באתר האינטרנט שלנו מעת לעת. שלישית, אם טרם קיבלתם גישה לקורסים ו/או למידעים אלה. שימוש לב, מרגע שקיבלתם גישה, גם אם טרם מימשתם אותה, לא תוכלו לבטל את הרכישה.

במידה ומתקיימים כל שלושת התנאים ביחד, אנו נחזיר לכם את כספכם, אך בניכוי 5% מערך הקורס או 100 ₪ – הגבוה מביניהם (אך בכפוף להוראות החוק).

צריך להבהיר שלושה מקרים שבהם בשום פנים ואופן לא נשיב לכם כספים בגין רכישת קורסים: המקרה הראשון, הוא אם חלפו 14 ימים מיום הרכישה. המקרה השני, הוא במידה והרכישות הללו נעשו לצרכים עסקיים או באמצעות עוסק / תאגיד. המקרה השלישי, הוא באם ביצעתם גישה, אף לדקות בודדות, לתכני הקורסים.

רכישות דרך מערכות חיצוניות

במידה וביצעתם רכישה באמצעות מערכת חיצונית (כדוגמת Teachable או כל מערכת חיצונית אחרת), הרי שבכל מקרה שבו מדיניות הביטולים שלנו תהיה נוגדת למדיניות הביטולים של המערכת החיצונית, יגברו תנאי מדיניות הביטולים שלנו על פני כל מדיניות ביטולים אחרת ובכפוף להוראות החוק.

כמו כן, התחברות למערכות שלנו באמצעות קישורים חיצוניים תהא כפופה למדיניות ביטולי עסקה זו ויגברו תנאיה על כל תנאי מדיניות ביטולים אחרת. במידה ותנאי זה מתקיים גם במדיניות הביטולים של המערכת החיצונית, הרי שהתנאי המחמיר, יהיה הקובע ובכפוף להוראות כל חוק.

ככל ורכשתם מוצר ו/או שירות שלנו מטעם זכיין חיצוני, הרי שכל ביטול ו/או שינוי, ייעשה מול הזכיין ולא מולנו.

אתם מאשרים לנו בזאת, באופן בלתי חוזר, שקראתם את מדיניות הביטולים המופיעה במסמך זה. אתם מאשרים לנו גם שניתנה לכם ההזדמנות לעיין במדיניות ביטולים זו וכן ניתנה לכם האפשרות וההזדמנות לשאול כל שאלה רלבנטית לרכישת המוצר בטרם רכשתם אותו וכי הבנתם את כלל זכויותיכם והתחייבויותיכם כלפינו. אנו מקווים כי המוצר יהיה לשביעות רצונכם ועומדים לשירותכם לכל דבר ועניין.

© כל הזכויות על תוכן מדיניות הביטולים שמורות למשרד עורכי דין כהן ושות' ולעורך הדין אהב כהן בפרט.

לוגו משרד עורכי דין כהן ושות'

Gibor Sport Building (Floor 8) | 7 Menachem Begin | Ramat Gan | Israel | Tel 03-6116299 | Fax 077-4704473255 Constitution Drive | Menlo Park | California | Tel (650)-304-0624 | Fax (650)-304-0625
www.cohen-attorneys.com     |     main@cohen-attorneys.com

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

המאמרים הפופולאריים ביותר

המאמרים החדשים