איך משפיע אתר מהיר מול אתר איטי על העסק שלך
חיפוש

איך משפיע אתר מהיר מול אתר איטי על העסק שלך

מהירות הטעינה של האתר שלך היא אחת הגורמים הקריטיים ביותר עבור האתר שלך ולעיתים קרובות בעלי עסקים מתעלמים מהם לחלוטין כי אינם מודעים כמה זה משפיע על העסק שלהם ועל ההמרה של הגולשים שלהם, ואני מדבר על כל אתר ולא רק על אתרי חנויות וירטואליות. כל אתר שמריץ קמפיין בגוגל או פייסבוק חייב לשפר את מהירות האתר שלו במידה ולא יעשה כך יאבד גולשים רבים וזה אומר שיאבד כסף רב.

כדי להבין את החשיבות של מהירות טעינת האתר והביצועים של האתר שלך איך משפיעים על העסק שלך אתה צריך לקרוא את המאמר הזה.

המשימה שלי בתור בונה אתרים היא לגרום לאתר שלך להיות יותר מהיר

אתר יותר מהיר הוא אתר שמניע את האנשים שגולשים אליו לפעולה יותר מהירה ולא נוטשים את האתר.

לכן, כל פעולה שהגולש מבצע מכניסה לאתר ובתוך האתר אנחנו רוצים שיהיה לו חוויה מהירה כיוון שחוויה מהירה מניעה את הלקוח להמרה מהירה של פעולה אם זה להתקשר אליכם לבית העסק או לקנות את השירות שלכם.

מומחה באופטימיזציה ושיפור מהירות וביצועים של אתרי אינטרנט זמין כעת!
להגעה לתוצאות אופטימליות והשגת ציונים ירוקים במהירות האתר

אפשר לשלוח WhatsApp בלחיצה כאן או למלא את הטופס המצורף:

לפני שנגיע להמרה, מה היא וכיצד היא משפיעה על העסק שלך, ואיך ניתן לשפר המרות באתר באמצעות אתר מהיר יותר. אני רוצה לחבר את הנקודות לגבי מהירות האתר בכלל.

במהלך הדיונים שלי עם לקוחות חדשים אני מתייחס לאתר שלהם בשיא הרצינות ורואה את האתר שלהם כסוכן שמשווק את העסק שלהם וגם הם רואים את זה ככה אבל שמגיעים לדבר על מהירות האתר הם לא מבינים למה השירות הזה חשוב לבצע לו אופטימיזציה למהירות שכן זה מושג חדש בעולמם ואינם שמעו על כך על כן אני מפרט להם כל פעם מחדש ולכן החלטתי לכתוב על כך מאמר בבלוג שלי.

מהירות האתר משפיעה על קידום בגוגל

כן קראת נכון מהירות האתר משפיעה מאוד על הקידום בגוגל ולפעמים אתרים טובים לא מקודמים לדף הראשון בגלל מהירות איטית שלהם והכל בגלל חוסר מודעות של הלקוח או של בונה האתרים שלו. אני יכול לאמר לך שרוב האתרים החדשים שאני רואה לוקח להם 10 שניות להיטען וכבר נתקלתי באתרים שלקח להם 20 שניות להטען.

אני מזמין אותך לבדוק את האתר שלך באתר gtmetrix.comת

בנוסף יש לציין שהרבה אתרי וורדפרס שבונים אותם כל מיני בוני אתרים למיניהם הם מעמיסים את האתר בפלאגינים הדבר מכביד על האתר וגורם לו להיות איטי כמובן שלכל דבר יש פיתרון אבל אל תתפשרו על מהירות האתר שלכם זה באמת קריטי עבור העסק שלכם ועבור ההמרות באתר שלכם.

אתר וורדפרס איטי לפני שיפור:

לפני ששיפרתי את המהירות של מזלות ישראל האתר
לפני ששיפרתי את המהירות של מזלות ישראל האתר

האתר אחרי שיפור מהירות טעינה:

האתר אחרי שיפור מהירות טעינה
האתר אחרי שיפור מהירות טעינה – באתר גלשו 350 גולשים במקביל במשך כמה שעות והמשיך לטעון במשך 2 שניות את האתר

איך מהירות האתר שלך משפיעה על ההמרות

אני לא אפרט כאן איך להפוך את האתר שלך להיות מהיר יותר כיוון שאפשר לכתוב ספר שלם בנושא ואני די מוגבל עם שני ידיים אז תסלחו לי ובנוסף כל אתר הוא שונה וכל אתר צריך לחזק בו נקודות כאלו ואחרות על מנת לגרום לו להיות יותר מהיר. אבל הדבר הכי חשוב לי להדגיש הם הנקודות האלו על מהירות האתר:

  • 3% הגדילו את ההמרות עבור כל שנייה שהופחתה מ-15 שניות ל-7 שניות טעינה
  • 2% הגדילו את ההמרות עבור כל שנייה שהופחתה מ-7 שניות ועד ל-5 שניות טעינה
  • 1% הגדילו את ההמרות עבור כל שנייה שהופחתה מ-4 שניות ועד ל-2 שניות טעינה
  • הפחתת זמן של טעינת האתר למינימום 3-4 שניות משפר את ההמרות ב-14%מינימום.

חשוב לזכור תמיד לפני שבונים אתר את החשיבות של מהירות האתר שכן זה משפיע מאוד על קידום האתר בגוגל וכן בהרצת קמפיינים ממונים בגוגל ובפייסבוק.

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *