טכנאי מחשבים בחדרה - תיקון מחשבים במחיר הזול ביותר
חיפוש

טכנאי מחשבים בחדרה – תיקון מחשבים במחיר הזול ביותר

אביחי אהרוני – טכנאי מחשבים בחדרה מתקן כל סוג תקלה ב-מחשבים. האם המחשב הנייד שלך פועל לאט או אולי יש לו וירוסים ? האם המחשב הנייד שלך פועל, אבל שום דבר לא מופיע על המסך ? האם המחשב הנייד שלך מחובר למטען כל הזמן והסוללה כבר לא נטענת ? לא משנה מה הבעיה, אביחי אהרוני טכנאי מחשבים יכול לתקן את זה!

תיקון מחשבים ניידים באמצעות טכנאי מחשבים בחדרה

טכנאי מחשבים בחדרה אנו מתקנים את כל בעיות החומרה והתוכנה הניידות כגון:
* החלפת מסך
* תיקון צירים
* תיקון שקע חשמל
* נשפך נוזלים
* החלפת כונן קשיח
* החלפת מקלדת 

טכנאי מחשבים בחדרה

תיקון מחשבים עם טכנאי מחשבים בחדרה

אביחי אהרוני טכנאי מחשבים בחדרה פותר בעיות בכל בעיות החומרה והתוכנה שעלולות להיות במחשב שלך כגון:
* אבחון חומרה
* החלפת רכיבים כמו החלפת מקלדת למחשב נייד
* קריסת תוכנה
* מסכים כחולים
* בעיות אינטרנט
* התקנה מחדש של Windows

הסרת וירוסים מהמחשב

אביחי אהרוני טכנאי מחשבים בחדרה יכול לנקות בעיות הקשורות לוירוסים ותוכנות ריגול.
להלן כמה מהנפוצים ביותר:
* וירוסים וסוסים טרויאניים
* תוכנות זדוניות וחטיפה
* תוכנות ריגול ותוכנות פרסום
* תולעים ובוטים 

התחממות יתר של מחשב נייד

טכנאי מחשבים בחדרה מתקן התחממות יתר של המחשב הנייד או המחשב הנייח. יש לדעת שרכיבי המחשב הנייד מייצרים חום (בעיקר המעבד והכרטיס מסך). אם אחד מהם חם מדי, הוא יאט את המחשב בשביל לא להתחמם יתר על המידה.

רוב המחשבים הניידים נועדו להכניס אוויר מלמטה ולהוציא את האוויר החם מהצד. עדיף להשתמש במחשב הנייד על משטח נקי וקשה כמו שולחן כתיבה עם רווח מלמטה. אם אתם מניחים את המחשב נייד על המיטה או על הספה, הוא פועל כמו שואב אבק, מוצץ כל אבק ולוכד אותו בתוך המחשב. בסופו של דבר זה עשוי לחסום לחלוטין את אוורור הפליטה. וגם אני לא ממליץ לכם לשים אותו על המיטה או על כל בד מכל סוג שהוא כי זה חוסם לו את פתח כניסת האוויר.

יתכן שתבחין שהמאוורר של המחשב הנייד שלך פועל במלוא המהירות כל הזמן. שימוש ממושך במצב זה יכול לגרום למחשב הנייד שלכם להתחמם יתר על המידה, לפגוע ברכיבים או לגרום לכישלון מוקדם של המאוורר.

הביאו את המחשב הנייד אלינו ואנחנו נפרק את המחשב הנייד וננקה אותו מאבק ונעשה בדיקה שהכל תקין. המחשב שלך יפעל בצורה קרירה יותר, יהיה מהיר יותר ושקט יותר תוך זמן קצר.

למה לבחור באביחי אהרוני טכנאי מחשבים מחדרה ?

אביחי אהרוני טכנאי מחשבים בחדרה – נותן שירות אישי אחד על אחד, הבחור שמתקן מחשבים מספק שירותי תיקון מחשבים ניידים, תיקון מחשבים נייחים ושיפור ביצועי המחשב. הביאו את המחשב שלכם או התקשרו אלינו ונבצע הערכה של התיקון בחינם במקום.

  • ידע  – אני בעלי ידע נרחב בתצורות חומרה למחשבים ניידים שונים. אני יכול לאתר ולתקן את בעיות המחשב הנייד שלך.   
  • תמחור תחרותי  – אנו מאמינים בתמחור הוגן וכנה. אנו עובדים קשה כדי להבטיח כי התעריפים שלנו יהיו מאוד זולים ביחס לשוק המקומי.
  • שירות מהיר  – מרכז שירות ההייטק לבדיקה ותיקון שלנו מאפשר לנו לאבחן את הבעיות הניידות שלך במהירות ולמצוא פתרונות שיתאימו לתקציב שלך.

תיקון מחשבים הוא מונח רחב ולכן הוא מתייחס כמעט לכל תיקון מחשב, ללא קשר אם התיקונים הם לחומרת מחשב או תוכנת מחשב. מקובל להבין שתיקון יכול להיות בעל אופי פיזי, אך פחות מובן שהוא מתייחס לתוכנה. לפעמים זה פשוט עניין של מחשב שלא נדלק. לפעמים זה עניין של מערכת ההפעלה שהתקלקלה או כל בעיה אחרת אנו יכולים לפתור לך אותה.

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *