כרטיס ביקור דיגיטלי - המדריך המלא כל מה שרציתם לדעת!
חיפוש

כרטיס ביקור דיגיטלי – המדריך המלא כל מה שרציתם לדעת!

כרטיס ביקור דיגיטלי (המכונה גם כרטיסי ביקור וירטואלי או כרטיס ביקור סלולרי או כרטיס ביקור דיגיטלי חכם וגם שמעתי לאחרונה שקוראים לזה כרטיס שיווק דיגיטלי) הוא אמצעי דיגיטלי שזמין 24 שעות 7 ימים בשבוע, לשיתוף פרטי קשר וכל המידע העיסקי במקום אחד. ניתן לגשת לכרטיסי ביקור דיגיטלים באייפון, אנדרואיד או במחשב, ולעתים קרובות הם יותר משתלמים מכרטיסי ביקור מנייר. כמו כרטיסי ביקור מנייר, ניתן להתאים אישית, לעצב ולשתף את כרטיסי הביקור הדיגיטלים עם כל אחד. אין הגבלת גודל בכרטיס ביקור דיגיטליים – תוכל להוסיף כמה מידע שתרצה בכרטיס אחד. בנוסף לפרטי ההתקשרות הרגילים שלך (כמו השם שלך, שם החברה החברה, הדוא"ל ומספר הטלפון שלך) תוכל להעשיר את הכרטיס שלך בתמונה או וידאו, לוגו, פרופילי מדיה חברתית לחצני חיוג לחצני WAZE ועוד. 

כרטיס ביקור דיגיטלי - דוגמאות

כרטיס ביקור דיגיטלי מה זה ?

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם כמעט אותם כרטיסי ביקור – הם נוצרים ומוחלפים באמצעות האינטרנט במקום הדפסת נייר רגילה. ולמעשה ניתן לגשת אליהם מכל מכשיר חכם כגון טלפון או מחשב.

יתרון גדול של כרטיסי ביקור דיגיטליים על פני כרטיסי ביקור מנייר הוא בכך שהם מאפשרים להפוך את אנשי הקשר שלך לאינטראקטיביים ולהטמיע פונקציות ותכונות שונות בכרטיס. דוגמאות טובות יכולות להיות שמירה מיידית של לאנשי הקשר בטלפון של הלקוח, חיוג מהיר לעסק, ניווט לעסק שעות פעילות ועוד.

כמו כן, כרטיסי ביקור דיגיטליים גמישים לעבודה: ניתן לשלוח לכל אנשי הקשר שלך, והם יתעדכנו בפרטים על העסק שלך.

לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלי לדוגמא יש אפליקציה יעודית שפיתחתי שמאפשרת לך לשלוח את הכרטיס בהודעת SMS תוך כדי שיחה עם הלקוח.

ואם נהיה יותר מדוייקים , כרטיס ביקור דיגיטלי מרכז את כל המידע על העסק שלך, וזה מקצץ בהוצאות של הדפסת כרטיסי ביקור מנייר ושומר על איכות הסביבה.

כרטיס ביקור דיגיטלי מה זה ?

כרטיס ביקור דיגיטלי יתרונות

ישנן מספר סיבות מדוע כרטיסי ביקור דיגיטליים הם הדרך להנגיש את העסק שלך ללקוחות שלך. להלן מספר יתרונות של כרטיס ביקור וירטואלי לעסקים:

כרטיס ביקור דיגיטלי הנוחות שבכרטיס

כל עוד יש לך גישה לטלפון או למחשב שלך, תמיד כרטיסי הביקור הדיגיטליים יהיו בהישג יד. מכיוון שהכל דיגיטלי, לעולם לא תצטרך לדאוג להדפיס כרטיסים או להזמין עוד כרטיסי ביקור לעסק. גם כרטיסים דיגיטליים גמישים במיוחד. האם החלפת עבודה, קיבלת מספר טלפון חדש או פשוט עשית שגיאת הקלדה ? זו יכולה להיות טעות יקרה בכרטיס נייר. כרטיסי ביקור דיגיטליים מאפשרים לך לערוך את הכרטיסים שלך בכל עת, כך שהם תמיד מעודכנים בפרטי ההתקשרות איתך.

כרטיס ביקור וירטואלי

כרטיס ביקור ידידותי לסביבה

בואו נודה בזה – כרטיסי ביקור מנייר אינם הדרך הטובה ביותר לשיפור איכות הסביבה להחליף מידע ליצירת קשר. האם ידעת שמעל 90% מכרטיסי הביקור נזרקים תוך שבוע מיום קבלתם? מדברים על נייר מבוזבז! אם כולם יעברו מנייר לכרטיס ביקור דיגיטלי, יישמרו למעלה מ-7 מיליון עצים בכל שנה. 

הכרטיס המשתלם ביותר

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם לרוב משתלמים יותר מעמיתיהם לנייר. אין צורך לשלם מאות שקלים בשנה על כרטיסי נייר שהולכים להיזרק כמעט מיד – חסוך את הכסף והקצה אותו מחדש להיבט אחר של העסק שלך, כמו תקציב השיווק שלך באמצעות כרטיס ביקור וירטואלי.

שליחה מהירה של הכרטיס הביקור הוירטואלי

עם פגישות מקוונות ואירועים ווירטואליים שהופכים לנורמה החדשה, כרטיסי ביקור וירטואליים הופכים למרכיב מרכזי בחיי היומיום. ניתן לשתף כרטיסים דיגיטליים עם כל אחד, בכל מקום – פשוט שלחו את הקישור בדוא"ל, בהודעת SMS או וואטסטפ. במהלך שיחת וידאו של זום או כל פלטפורמה שתחברו.

שליחה מהירה של הכרטיס הביקור הוירטואלי

להזמנת כרטיס ביקור וירטואלי לחצו למטה:

מחירון – כרטיס ביקור דיגיטלי מחירים

אז בתכלס כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי ? האם יש מחירון מסודר ? אז התשובה בהחלט יש מחירון עבור כרטיס ביקור וירטואלי ובעזרתו תוכל לדעת את המחירים בשוק.

העלות של כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב נע בין 600 ש"ח ל-1200 ש"ח עלות הקמה.

עלות של כרטיס ביקור וירטואלי בסיסי נע בין 250-600 ש"ח.

עלות דמי אחזה וחידוש כל שנה כולל אפליקציה יעודית לשליחת הודעה מהירה של הכרטיס ב-SMS היא 350 ש"ח לשנה וכוללת עד 2 שינויים בשנה בכרטיס.

ללא שינויים העלות היא 250 ש"ח לשנה.

מחירון כרטיס ביקור דיגיטלי מחירים

להזמנת כרטיס ביקור וירטואלי לחצו למטה:

מה אפשרי לעשות עם כרטיס ביקור דיגיטלי ?

בלחיצה אחת בלבד, הלקוח שלך יכול לבצע מספר פעולות כגון:

 • חיוג מהיר לעסק באמצעות – לחצן חיוג
 • לחצן הוספה לאנשי הקשר בקליק
 • שליחת הודעה ל-Whatsapp
 • שליחת אימייל לעסק
 • שיתוף הכרטיס ברשתות החברתיות (פייסבוק/ אינסטגרם/ יוטיוב/ טוויטר)
 • כניסה לדף הפייסבוק או האינטסגרם בלחיצת כפתור
 • כניסה לאתר העסק
 • פרופיל החברה
 • מוצרים
 • שירותים
 • טופס יצירת קשר
 • ועוד
כרטיס וירטואלי עם טלפון נייד בתצוגת מובייל

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק בנוי באופן מקצועי. אנו בונים כרטיס שתואם את המיתוג שלך וכולל קריאות ברורות לפעולה המקדמות את היעדים העסקיים שלך. הכרטיס שלך תמיד מעודכן בפרטי הקשר האחרונים שלך! התכונות המתקדמות ביותר כוללות לחיצה להתקשרות, לחיצה לשליחת הודעת וואטסאפ, הגעה לעסק שלך עם WAZE, שמירה לאנשי הקשר בטלפון, לחצני שיתוף הכרטיס עם וואטסאפ, פייסבוק, טלגרם, אימייל, SMS ועוד.

להזמנת כרטיס ביקור וירטואלי לחצו למטה:

כרטיס ביקור דיגיטלי דוגמאות

כרטיס ביקור דיגיטלי דוגמא
כרטיס שיווק דיגיטלי דוגמא

כרטיס שיווק דיגיטלי

המדיה החברתית היא ללא ספק כלי שיווקי רב ערך כיום. לכן זה נבון שתכלול את הכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך עם לחצנים לרשתות החברתיות של העסק שלך כמו טוויטר ופייסבוק ואינסטגרם ולאחרונה גם טיקטוק, כך שהלקוחות הפוטנציאליים יוכלו לעקוב אחריך שם. לקוחות פוטנציאליים יכולים לקבל מידע רב יותר על העסק שלך בדפי הרשתות החברתיות שלך. אז יחד עם כרטיס שיווק דיגיטלי ערוצי השיווק שלך יקבלו יותר עוצמה, לקוחות פוטנציאליים יכולים לראות מבט רחב וגדול יותר על העסק שלך ועל החברה שלך.

כרטיס ביקור דיגיטלי חינם

קחו בחשבון שכרטיס ביקור דיגיטלי חינם, הוא ככה יראה חינם ולא יעבוד כשורה ולא ישדר את היוקרתיות שאתם רוצים לעסק, לכן כל אחד יעשה את החושבים שלו אם הוא רוצה להשקיע בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלו או ליצור אחד כזה בחינם.

כרטיס ביקור דיגיטלי wix

הרבה שואלים אותי אם כרטיס ביקור דיגיטלי ב-WIX הוא טוב, אז התשובה שלי היא שWIX חברה טובה אבל לא מתאים לבנות שם כרטיס ביקור וירטואלי והיא מגבילה הרבה דברים כגון חיבור הכרטיס הביקור הדיגיטלי לרשת CDN, והגבלה של פונקציות למובייל ועוד, לכן אני ממליץ לא להשתמש במערכת שלהם בתור כרטיס ביקור וירטואלי לעסק.

כיצד אוכל לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלי?

אחת הדרכים הטובות ביותר לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך הוא באמצעות הודעת SMS או הודעת וואטסאפ ווב. אולי אתה חושב שזו תהיה בחירה ברורה לאור העובדה שכולם שולחים הודעות SMS בימינו או הודעות וואטסאפ.

להזמנת כרטיס ביקור דיגיטלי לחצו למטה:

יש לכם שאלות ? ניתן להשאיר בתגובות

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *