כמה עולה בניית אתרים ?
חיפוש

כמה עולה בניית אתרים ?

העלות הממוצעת לבניית אתר אינטרנט נעה בין 1,000 ש"ח ליותר מ-100,000 ש"ח. מספר גורמים משפיעים על מחיר בניית אתרים, כולל עיצוב, הגודל והפונקציונליות של האתר. עם זאת, באה השאלה למה צריכה החברה שלך לבזבז כסף על בניית אתרים, ומה בכלל כולל בניית אתר ?

גלה במדריך זה כמה עולה בניית אתר לעסק שלך!

רוצה כבר הצעת מחיר מותאמת אישית לבניית אתרים ? אתה מוזמן ליצור איתנו קשר במספר 054-9006307 ואנו נכין לך הצעת מחיר מותאמת עבור העסק שלך.

אם אתה רוצה ללמוד עוד לפני שאתה מבקש הצעת מחיר, פשוט המשך לקרוא !

כמה צריך להוציא על בניית אתר מקצועי ?

מחירי בניית אתרים שנעים בין 1,000 ש"ח ליותר מ-100,000 ש"ח, אנו צריכים להיות שקולים ולהיות ממוקדם בדרישות שלנו לגבי האתר המיועד להיבנות כי דרישות מוגזמות יגבו מחירים מוגזמים ודרישות קלות יגבו מחירים זולים. עם זאת אנו ממליצים על מאזן ובוני אתרים ברמה גבוהה יכוונו אתכם בצורה מדויקת לתקציב היעד שלכם עבור האתר שלכם.

בדרך זו תוכל לספק לחברה שלך הערכת עלות מדויקת.

הדרך הטובה ביותר להסתכל על מחירי בניית אתרים היא בצורת 3 אפשרויות נפרדות:

1. בניית אתרים בסיסי 1,000 ש"ח עד 10,000 ש"ח.

בניית אתרים בסיסי עולה בין 1,000 ל-10,000 ש"ח . זה מספק לעסק שלך אתר פשוט ועם זאת יעיל. כמו בניית אתר לעסקים קטנים או בינוניים, בניית אתר בסיסי יוצר אתר ספציפי למותג ולמטרות שלך.

אם אתה עסק קטן או סטארט-אפ, בניית אתר בסיסי מציע אפשרות חסכונית. זה מספק לחברה שלך אתר אמין וידידותי ללקוח שלך שיכול להתחיל לבצע רכישות, לבקש בקשות, שיחות טלפון יצירת קשר בוואטסאפ ועוד.

2. בניית אתרים מתקדמים 10,000 עד 50,000 ש"ח

בניית אתרים מתקדמים עולים בין 10,000 ל-50,000 ש"ח. זה מספק לעסק שלך אתר מעוצב ובנוי על ידי שיפור ביצועים כמו מהירות עיצוב מקצועי יותר ועוד. לעיתים קרובות זה כולל תכונות נוספות, כמו מערכת ניהול תוכן (CMS) או קופירייטינג, כדי לענות על הצרכים הייחודיים של החברה שלך.

אם אתה עסק קטן עד בינוני, בניית אתר מתקדם מציע פיתרון אידיאלי. זה גם נותן לעסק שלך את האמצעים לקידום אסטרטגיות השיווק הדיגיטליות האחרות שלך. CMS, למשל, עוזר לך לפרסם תוכן התומך באסטרטגיית שיווק התוכן שלך בצורה יעילה ומקצועית.

3. בניית אתרים מקצועיים – 50,000 עד 100,000 ש"ח

בניית אתרים מקצועים עולה בין 50,000 ל-100,000 ש"ח ואפילו יותר. זה מספק לעסק שלך אתר מותאם אישית, חדשני. רובד זה של בניית אתרים יכול לכלול מספר שירותי תוספות, כמו שילוב מסדי נתונים, פונקציונליות של מסחר אלקטרוני ועוד.

אם אתה עסק או תאגיד, בניית אתר מקצועי מציע פיתרון התואם את גודל החברה שלך. זה גם ממקסם את שיעור ההמרות ואת ההחזר על ההשקעה (ROI), שהוא קריטי בשוק התחרותי שלך.

כפי שאתה יכול לדעת, גודל החברה שלך קובע לעתים קרובות את עלויות בניית האתר שלך.

עם זאת עליך לדעת גם אם אתה רוכש חבילת בניית אתרים בסיסית, זה לא אומר שאתה מקבל אתר בעל ביצועים נמוכים יותר. במקום זאת, אתה קונה אתר שמותאם לגודל שלך, לצרכים ולמטרות שלך, לעומת לשלם עבור תכונות שאתה לא צריך ואין בהם שימוש.

מה קובע את המחיר עבור בניית אתר בשנת 2020 ?

עם טווח המחירים הרחב לבניית אתרים 1,000 ש"ח ליותר מ-100,000ש"ח, טבעי לתהות מה קובע את עלות בניית האתר בשנת 2020. על ידי הבנת המספרים העומדים מאחורי בניית האתר, תוכלו ליצור תקציב מדויק עבור החברה והאתר שלכם.

תמחור בניית אתרים
תכונהעלות
גודל האתר1,000 עד 10,000 ש"ח (עבור 1 עד 20 עמודים)
קופירייטינג אתרים90 עד 1,000 ש"ח עבור דף 1.
עיצוב אתר2,000 עד 15,000 ש"ח.
קידום אתרים (SEO)2,000 עד 10,000 ש"ח לחודש או חד פעמי.
עיצוב רספונסיבי מותאם לכל המכשירים3,000 עד 25,000 ש"ח {תלוי ניתן לצמצם כאן עלויות}
שילוב CMS2,000 עד 25,000 ש"ח {תלוי ניתן לצמצם כאן עלויות}
חנות מסחר וירטואלית2,000 עד 25,000 ש"ח
שילוב מסדי נתונים ופיתוח קוד אישי2,000 עד 25,000 ש"ח
שם דומיין60 עד 120 ש"ח, בחו"ל המחירים יותר זולים עבור כתובות בין לאומיות.
תעודת SSL0 עד 1,500 ש"ח ואפילו יותר תלוי בסוג התעודה.
שירות אחסון אתרים24 עד 24,000 ש"ח בממוצע יעלה עד 50 ש"ח לחודש

שבעת הגורמים המשפיעים ביותר על עלויות בניית אתרים כוללים:

1. גודל 1,000 עד 10,000 ש"ח

גודל האתר שלך ממלא תפקיד משמעותי בתמחור בניית האתר.

אם אתם מחפשים ליצור אתר גדול יותר, תוכלו לצפות לשלם יותר עבור שירותי בניית אתרים. זה דורש יותר זמן ועבודה כדי לפתח, לבנות ולהשיק אתר גדול עם יכולות מתקדמות כמו אלו הדרושות לחנויות מסחר אלקטרוני.

ברוב המקרים בוני אתרים מגדירים את גודל האתר שלך לפי מספר העמודים.

אולם מה ההשפעה של גודל האתר על המחיר ?

זה משתנה.

ברוב המקרים העלות מעלה את מספר העמודים:

  • 1 עד 10 עמודים עולה בין 1,000 ש"ח ל-10,000 ש"ח
  • 10 עד 50 עמודים עולה בין 10,000 ל-30,000 ש"ח.
  • 50 עד 150 עמודים עולה בין 30,000 ש"ח ל- 65,000 ש"ח.
  • 150 עד 250 עמודים עולה בין 65,000 ש"ח ל- 100,000 ש"ח.

בדרך כלל אתרים עם מספר עמודים רב מעל 10 עמודים לאתר יבקשו גם התאמה של העמודים עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) על מנת ליצור קידום לאתר בצורה האופטימלית והטובה ביותר עוד בתחילת דרכו.

אם אתה זקוק ליותר מ- 250 עמודים, אנו יכולים לספק לך הצעת מחיר בהתאמה אישית.

2. כתיבת תוכן 60 ש"ח עד 1,000 ש"ח

גורם נוסף שמשפיע על עלויות בניית האתר שלך ? הוא קופירייטינג כתיבת תוכן לשיווק השירותים שלך באתר.

בהתאם לאסטרטגיית השיווק הדיגיטלית שלך, כמו גם לתקציב שלך, העסק שלך עשוי להשתמש בשירותי הקופירייטינג של בונה האתר שלך עבור דפי האינטרנט של אתרך. אם כן, חכם לשתף פעולה עם מקצוענים בתחום השיווק דיגיטלי בשירות מלא כמו SeoWow המציעה יותר מסתם שירותי בניית אתרים.

אופטימיזציה של תוכן ושיווקו חייב להיות מתאים לקידום האתר עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) – לכן שווה לשלם עבור כתיבת תוכן מותאם לקידום אתרים. בעזרת שירות זה תוכלו למקסם את הביצועים של אתר האינטרנט שלכם, כמו גם את החזר ההשקעה שלכם.

אבל האם קופירייטינג משפיע על התמחור שלך בבניית אתרים ?

אמנם עלות הקופירייטינג משתנה, אך ניתן לצפות לשלם כ-60-1,000 ש"ח לדף אינטרנט. אם אתה חנות למסחר אלקטרוני, דפי מוצר עולים בדרך כלל כ-80 ש"ח לדף – דפי מוצר של מסחר אלקטרוני הם בעלי מחיר נמוך יותר בגלל ספירת המילים הקצרה שלהם.

3. עיצוב אתרים 2,000 עד 15,000 ש"ח

העיצוב של אתרי אינטרנט משתנה מאוד, וזו הסיבה שסגנון האתר המועדף עליך משפיע על התמחור שלך בבניית האתר.

לדוגמה, אם אתה חברת תכשיטים יוקרתית , סביר להניח שאתה מחפש ליצור אתר יוקרה המשדר לא רק את המותג שלך, אלא גם את איכות המוצר או השירות שלך.

ברוב המקרים זה נוטה לעלות יותר בגלל איכות העיצוב הפיתוח והעבודה הנדרשת.

עם זאת, כמה עולה בניית אתר בכל הקשור לעיצוב ?

זה תלוי.

לדוגמא, המחירים שלנו לסגנון ספציפי לעיצוב אתרים נעים בין 1,000 ל-15,000 ש"ח – אנו מאפשרים לך לבחור את הסגנון לעיצוב אטרקטיבי ועם זאת פשוט.

במקרים מסוימים זה יכול לגרום לעלויות גבוהות יותר של בניית האתר שלך.

4. קידום אתרים 1,000 ש"ח עד 10,000 ש"ח

קידום אתרים מבטיח שאתר האינטרנט שלך יעמוד בדף הראשון של תוצאות החיפוש עבור מילת מפתח ייעודית. לדוגמא, לקדם את האתר שלך על ביטוי "תכשיטי יוקרה" במידה ואתה משווק תכשיטים או כל עסק אחר.

ברוב המקרים מקדמי אתרים מציעים מיקום למספר מובחר של מילות מפתח. הם גם מגבילים את ערבות המיקום למילות מפתח עם כמות מסוימת של תוצאות חיפוש. לדוגמה, ערבות המיקום עשויה להיות על פי מספר מינימלי של ביטוים שיגיעו לדף הראשון בגוגל ולא להיות ערבים על כל הביטוים. כמובן שניתן לקדם כל ביטוי רק השאלה מה התקציב להשקיע עבור אותו ביטוי ואם הוא כדאי כלכלי.

כמה עולה בניית אתר עם קידום אתרים ?

בניית אתרים עם הבטחת מיקום בגוגל לדף הראשון בקידום אתרים יכול להגדיל את עלויות בניית האתר שלך באופן משמעותי ב-1,000 ש"ח טעד 10,000 ש"ח לחודש.

אם אתה רוצה להפיק את המרב מההשקעה שלך בבניית אתרים, זו בחירה חכמה להוסיף שירות קידום אתרים.

5. תכנון רספונסיבי התאמה לכל המכשירים – 1,000 ש"ח ועד 30,000 ש"ח.

עם יותר מ-70 אחוז מתעבורת האינטרנט בעולם שמגיעה ממכשירים ניידים, חיוני שהאתר שלך יציג עיצוב מותאם למוביל ולכל מכשיר חכם. אם לא, העסק שלך מסתכן באבדן לקוחות.

אתר מותאם לנייד משפר את דעתם של יותר מ-60 אחוז מהמשתמשים וגורם להם לחזור לאתר שלך שוב. זה גם גורם כמעט ליותר מ-70 אחוז מהגולשים להפוך ללקוחות שלך. אלה גולשים שלא תרצו להפסיד עבור המתחרה שלכם אז השקיעו בעיצוב מותאם לנייד.

אם אתה חושב על הלקוחות שלך, אתה עלול לגלות שרבים מהם פונים למכשירים הניידים שלהם בעת חיפוש אחר העסק שלך.

6. פונקציות נוספות עבור האתר שלך 500 ש"ח עד 30,000 ש"ח עבור כל פונקציה.

בוני אתרים מציעים מגוון פונקציות עבור בניית אתר:

  • CMS: שילוב CMS , כגון וורדפרס, באתר שלך יכול לעלות בין 500 ל-25,000 ש"ח. התעריף תלוי בגודל החברה ובצרכים הספציפיים שלה בכל מה שקשור לפרסום תוכן.
  • פונקציונליות של מסחר אלקטרוני: עבור חנויות מסחר אלקטרוני, חשוב להקים אתר שיכול לקבל ולעבד הזמנות בצורה מאובטחת. המחירים לפונקציונליות של מסחר אלקטרוני נעים בין 2,000 ל-25,000 ש"ח. בדומה לשילוב CMS, עלות שירות זה תלויה בגודל החברה ובצרכיך.

אם אינך בטוח לאילו שירותים נוספים ייתכן שתצטרך החברה שלך, בקש חוות דעת של כל חברה שאתה שוקל להזמין ממנה בניית אתר עבור העסק שלך. עם זאת, על החברה צריכה לתת את המלצותיה עם עדויות והסברים מדוע החברה שלך תפיק תועלת משירות ספציפי.

7. ערבות החזר כספי בחזרה

חקור כמה חברות לבניית אתרים ותגלה שרבים לא מציעים ערבויות להחזר הכספי שלך. עם ערבות להחזר כספי, החברה שלך מקבלת החזר כספי אם אינך מרוצה מהאתר החדש שלך.

ברוב המקרים, התחייבויות להחזר הכספי פוגות לאחר תקופה מוגדרת.

ערבות להחזר כספי לא עולה לחברה שלך דבר. עבור חברות לבניית אתרים, ערבות להחזר הכסף מספקת להם נקודת מכירה ייחודית. זו גם הצהרה על שיעור שביעות הרצון של הלקוחות שלהם.

שאלות נפוצות בנושא מחירים בבניית אתרים

מהו בניית אתרים ?

שירות בניית אתרים ועיצוב אתרים מורכב מפיתוח, בנייה והשקה של אתר. זה כולל מגוון משימות, כמו למשל:

  • בחירת ערכת צבעים
  • כתיבת עותק אתר
  • יצירת היררכיית אתרים
  • ועוד

בשל מספר המשימות עובדים מספר מומחים בעיצוב אתרים. הם כוללים מעצבים גרפיים, מפתחי אתרים, מנהלי פרויקטים ועוד.

מדוע חשוב בניית אתר לעסק שלך ?

בין אם החברה שלך פועלת באופן דיגיטלי ולא באופן דיגיטלי, זה קריטי שיש נוכחות באיטנרנט. אתר מאפשר לך ליצור קשר עם יותר מ 55 אחוז מאוכלוסיית העולם – מה שאומר שהאינטרנט מספק לעסק שלך גישה נוחה לקהל היעד שלך.

עם זאת, מהי הסיבות האחרות לבניית אתרים ? אלו 3 היתרונות שעליך לדעת:

1. בניית אתרים משפר את שביעות הרצון של הלקוחות

עם כמעט 90 אחוזים מהצרכנים קונים עם מתחרה לאחר חווית משתמש גרועה (UX), זה יתרון עצום אם החברה משקיעה בבניית אתרים. בעזרת עיצוב אתרים מקצועי אתה יכול להבטיח שאתרך מספק את ה-UX הטוב ביותר שאפשר.

אולם מהו UX ?

עיצוב UX מתייחס למספר מושגים, כולל הארכיטקטורה או הסידור של האתר שלך. אולם המטרה הכוללת היא לספק חוויה ממוקדת על ידי המשתמש. כלומר, קל ואינטואיטיבי לאנשים להשתמש באתר שלך – הם לא נתקלים בבעיות, מתבלבלים או הולכים לאיבוד באתר שלך.

החלק הטוב ביותר הוא שיותר מ-85 אחוז מהקונים שמחים לשלם עבור UX טוב יותר. עובדה המדגישה כמה ערך הצרכנים מבינים שעיצוב האתר שמותאם ללקוחות הוא ערך עליון ונחוץ בהצלחת האתר. הם רוצים חוויה חלקה בעת הקניות, והם מוכנים לשלם עליה.

2. בניית אתר מגדיל את שיעורי ההמרות

בעזרת בניית אתר מקצועי, החברה שלך יכולה להנות משיעורי המרה גבוהים באופן קבועה. למה ? כי אתר אינטרנט מעביר את אמינותך למשתמשים, וכן עוזר ללקוחות ליצור קשר עם החברה שלך, כמו למשל לבצע מילוי טופס לבקשת הצעת מחיר.

לדברי הצרכנים, 75 אחוז מהאמינות שלך מגיעה גם מבניית האתר שלך.

אם אתר האינטרנט שלך אינו מקצועי, הדבר מרחיק את המשתמשים מהאתר שלך. כשזה קורה, שיעורי ההמרה שלך – והרווחים שלך – צונחים. זו הסיבה שעיצוב אתרים הוא כה קריטי. זה יכול לעזור לחברה שלך לשמור על שיעורי ההמרה שלך, כמו גם להגדיל אותם.

3. בניית אתרים מספק החזר כספי מרשים

עם ההחזר על ההשקעה האדיר של בניית אתרים קל למקבלי ההחלטות בחברה להכיר בערך הפוטנציאלי שלו. מבחינה פרספקטיבית, ההחזר השקעה הממוצע של עיצוב האתר שמותאם למשתמש הוא 100 ש"ח עבור כל השקעה של 1 ש"ח – זו תשואה משמעותית.

עם זאת, חשוב לשתף פעולה עם חברה לבניית אתרים שתתן שיעור החזר על ההשקעה שלך בצורה הכי גבוהה. פירוש הדבר הוא שחברת בניית האתר מתמקדת במראה בעיצוב ובפונקציות השונות של אתר האינטרנט שלך כך שהיא מספקת את התשואה הטובה ביותר עבור העסק שלך.

SeoWow , למשל, משיגה זאת על ידי השקעת הזמן ללמוד את העסק, התעשייה והמוצרים שלך.

תמחור בניית אתרים מ-SeoWow

ב-SeoWow אנו מציעים מספר שירותי עיצוב אתרים, כולל:

בניית אתר

שירותי בניית אתרי האינטרנט שלנו מספקים לעסק שלך אתר המותאם אישית לעסק שלך ולמטרות שלך. אנו גם מבטיחים שהאתר שלך מציע את חווית המשתמש הטובה ביותר האפשרית, ועוזרים לחברה שלך למקסם את ההמרות וההכנסות שלה.

עיצוב מחדש של האתר

שירותי העיצוב המחודש של אתר האינטרנט שלנו מספקים לעסק שלך אתר חדשני ומודרני המותאם לחברה שלך.

עיצוב דפי נחיתה

שירותי בניית דפי נחיתה לעסק שלך עם דף נחיתה מקצועי בעל ביצועי מהירות גבוהים נותן תשואה מקסימלית עבור ההשקעה שלך. אנו חוקרים את השוק שלך, לומדים את העסק שלך ובודקים את דפי הנחיתה החדשים שיתאימו עבור העסק שלך.

תכנון תאימות

אנו מבצעים ביקורת באתר שלך על מנת לעמוד שהוא עובד ותקין ומפתחים שורה של המלצות, שנוכל גם ליישם. זה נותן לחברה שלך אתר שעומד בתקנות הגבוהות ביותר.

עיצוב מהיר של 30 יום לאתר

שירותי עיצוב אתרים המהירים שלנו מספקים לעסק שלך אתר חדש תוך 30 יום. אנו יוצרים את האתר שלך על ידי בחירה מתבניות אתרים, אשר אנו מתאימים אישית עבור החברה שלך. שירות זה מציע לעסק שלך כל מה שאתה צריך כדי להתחיל לשלוט בתוצאות החיפוש.

שפר את אתר האינטרנט שלך עם SeoWow

מוכנים להשיק אתר מבוסס-ביצועים וידידותי למשתמש לעסק שלך ?

צרו קשר איתנו עוד היום והתקשרו למספר 054-9006307 כדי להתחיל!

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *