בניית אתר לחברה מה המחיר ? כל מה שרצית לדעת 🎯
חיפוש

בניית אתר לחברה מה המחיר ? כל מה שרצית לדעת 🎯

אם אתה רוצה לבנות בניית אתר לחברה או לארגון שלך, אני יכול לעשות זאת במחיר הטוב ביותר שאתה יכול להשיג אם אתה רוצה חברה לבניית אתרים או חברת תכנות אתרים, ברוב החברות הללו יש עובד מומחה לבניית אתרים העובד עימם בשכר קבוע והחברה שמתכננת את האתר גובה סכומים גדולים בתמורה לבניית האתר שלהם. עבור בניית אתר לארגון שלך. אז אם אתם מחפשים בונה אתרים שיעצב אתרים עבור חברות וחנויות מקוונות, אני יכול לעשות זאת במחיר הזול ביותר ובאיכות הטובה ביותר.

חברת עיצוב אתרים

אני יעשה בניית אתר לחברה באופן מקצועי המותאם לטלפונים ניידים ולכל מכשיר חכם. יצרתי אתרים רבים עבור חברות רבות בישראל ומחוצה לה ובזכות האיכות הטובה ביותר שלי, כל האתרים עובדים עד כה ובעליהם נהנים מהם במלואם, מכיוון שאני לא רק בונה את האתר אלא אני מציע טיפים יקרים להצלחת רעיון הפרויקט או השירות שלך באינטרנט. לכן, אני אתכנן את האתר וכן אעשה שיווק אלקטרוני עבור אתר החברה שלך באינטרנט בכדי להשיג את הקידום הטוב ביותר אם תרצה בכך.

בניית אתר לחברה

בניית אתר לחברה מי אני

אני אביחי אהרוני, יש לי הרבה עבודה בתחום עיצוב אתרים ושיווק אלקטרוני. אני אעבוד איתך מרחוק. תשלם חצי מכמות האתר מראש ואת החצי השני לאחר המסירה.

אתה יכול להעביר את התשלום באמצעות העברה בנקאית או באמצעות Paypal.

אני אקים את האתר גם תוך עשרה ימים לכל היותר, בהתאם למפרט הנדרש בניית אתר לחברה או הארגון שלך.

עיצוב עם בניית אתר לחברה

מפרט האתר ומחיריו משתנים מלקוח ללקוח, כך שאם אתם צריכים בניית אתר לחברה המורכב מ- 5 עמודים לדוגמא (דף הבית – עמוד עלינו – עמוד השירותים שלנו – עמוד – צרו קשר – עמוד מדיניות פרטיות – עמוד מדיניות החזרה) אז המחיר שונה לחלוטין אם תרצו בניית אתר גדול המכיל עמודים רבים, כך או כך תקבלו מחיר מתאים ואיכות טובה. כל אתר מכיל את כל קוד רספונסיבי לכל המכשירים החכמים.

מפרט אירוח אתרים שתקבלו עם האתר

  • שטח אחסון 5 ג'יגה.
  • העברת נתונים ללא הגבלה.
  • אימייל ללא הגבלה.
  • תחום או תחום חופשי.
  • לוח הבקרה של cpanel קל לשימוש.
  • לוח הבקרה של האתר כולו.
  • אפשרות להכין עותק גיבוי של האתר בלחיצת כפתור.
  • ודא שהאתר מוגן מפני פריצות וגניבות.
  • ודא שהאתר נשאר פתוח כל השנה.
  • קבלו תעודת ssl בחינם.
בניית אתרים לחברות

מחירי בניית אתרים לחברות

כפי שציינתי קודם, המחיר עבור בניית אתר משתנה בהתאם לבקשה שלך עבור בניית אתר לעסק שלך, אתה יכול לתקשר איתי, לחץ כאן ליצירת קשר ותשלח לי את פרטי האתר שאתה רוצה ליצור ואני אענה לך ואגיד לך את העלות בפועל של בניית האתר עבור החברה שלך והמחירים בדרך כלל מתחילים מ-2000 ש"ח.

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *