מחיר בניית אתרים - המדריך השלם
חיפוש

מחיר בניית אתרים – המדריך השלם

אחת הדרכים הטובות ביותר עבור חברות ועסקים קטנים לשפר את פעילות רכישת הלקוחות היא באמצעות אתר איכותי ומקצועי ומשכנע עבור קהל היעד שלכם.

לרוע המזל, לבעלי עסקים קטנים אין מפת דרכים ברורה כיצד להשיג אתר איכותי,ומקצועי. ערכנו מדריך מקיף זה כדי להסביר כיצד ניתן להשיג אתר באיכות גבוהה ובמחירים שונים.

מדריך זה למחירי אתרים מורכב משלושה חלקים עיקריים:

פרק 1 – ופרק 2: לפני שנוכל לדבר על עלויות אתרי אינטרנט עלינו להבין מהו אתר מצליח לעסקים ולעסקים קטנים.
פרק 3: דן בפירוט באפשרויות לבניית אתרי אינטרנט, מה המחיר הממוצע של בניית אתרים אלו ומה משפיע על מחירי בניית האתר.
פרק 4: סיכום וטיפים

פרק 1 – מהן התכונות הנדרשות לאתר מצליח לעסקים

מהם היתרונות של אתר עסקי מצליח?

בעלי עסקים קטנים נמצאים תחת הרושם שהם צריכים אתר ושכל אתר יעשה זאת. שום דבר אינו רחוק יותר מהאמת. בעוד אתר עסקי משכנע חיוני להצלחתו של כל עסק קטן בעולם הדיגיטלי ההולך וגובר, אתר אינטרנט חלש יכול למעשה להזיק לעסקים.

אתר לא מושקע נותן רושם כי עסקים קטנים אלו אינם מקצועיים, אינם בטוחים ואין לסמוך עליהם.

לעומת זאת, אתר עסקי משכנע ייתן רושם ראשוני נהדר לציפיות המרמזות כי העסק העומד מאחורי האתר הוא אמין, מקצועי ובטוח.

אתר העסק הקטן שלך צריך להיות יותר מדף עם לוגו, כתובת ופרטי קשר. אתר האינטרנט שלך אמור להיות מרכז לכל אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי, שם הכל בא ביחד מבחינת שיווק המותג וחווית הלקוח ישירות באתר שלך.
אתר איטנרנט יעיל לעסקים קטנים מאוד כולל 12 תכונות:

זמני הורדה
כל עמוד צריך להיטען באתר שלך תוך פחות מ-4 שניות.
ניווט ברור
תכונה חשובה ביותר של אתר אינטרנט לעסקים קטנים הוא ניווט ברור. המשתמשים צריכים להיות מסוגלים להבין ברגע היכן הם מוצאים את המידע הרלוונטי שהם מחפשים.
מיועד למשתמשים ניידים
עיצוב לגולשים במובייל הוא חוד החנית היום בבניית אתרים וקידום אתרים. במקרים רבים יש לעיין בתוכן של כל עמוד ולארגן מחדש במיוחד עבור גלישה במובייל. כמו כן, חשוב לזכור שרשתות סלולריות אטיות בממוצע מרשתות Wi-Fi ביתיות טיפוסיות, ולכן חשוב להסיר את העומס כמו תמונות גדולות כדי להבטיח שהגולשים במובייל יחוו חוויה מיטבית בגלישה באתר שלכם כי אתר שלא נטען זה אתר שנוטשים אותו ומתפללים לא לחזור אליו שוב.

פרק 2 – רכיבי אתר אינטרנט מצליח

מהם המרכיבים של אתר עסקי מצליח ?

בפרק הראשון דיברנו על התכונות שהופכות אתר לעסקים קטנים ליעיל מאוד. תכונות אלה הן בדרך כלל תכונות בלתי מוחשיות כגון זמני טעינה, אבטחה וכו'. בנוסף לתכונות חשובות אלה, אתר יעיל צריך להכיל 9 רכיבים.

אנו מתארים כמה מרכיבים אלה כאן:

תמונות באיכות גבוהה שעברו אופטימיזציה להקטנת משקלם

אם אתה רוצה לעודד את הסיכויים שלך, חשוב שיהיו באתר תמונות באיכות גבוהה.  חשוב ליצור את האיזון הנכון בין תמונות מלאי באיכות טובה וגודל תמונה כדי להבטיח זמני טעינה מהירים במיוחד עבור משתמשי הטלפון הנייד שלכם.

תעודות – המלצות

כאשר לקוחות פוטנציאליים יבקרו באתר שלך הם יחפשו איתותים אמינים כמו עיצוב טוב, אך גם המלצות של לקוחות לא מספיקות כיום. כי מרבית העדויות כיום נראות מזויפות מכיוון שהן נראות כלליות מאוד. בקש מהלקוח שלך לכתוב לך עדות בצורה של סיפור קצר ואמיתי.

טפסי צור קשר באתר

טפסי צור קשר באתר יעזרו לך לשיג לידים לעסק, להשיג רשימת תפוצה רחבה לעסק ולשווק להם מוצרים בעתיד או שירותים בעתיד. לכן חשוב מאוד להקפיד שבכל עמוד באתר יהיה משהו שיניע את הגולש ליצירת קשר עם בעל העסק כמו בוואטסאפ או פייסבוק או אימייל.

פרק 3 – בניית אתרים והמחירים לעסקים קטנים

בניית אתרים ומחירים לעסקים קטנים

קיימות ארבע אפשרויות עיקריות למי שרוצה להקים אתר. הדברים הטובים האלה הם:

  • v בנה אתר משלך ( Wix , Webley , Shopify )
  • קבל אתר שעובד עם בוני אתרים פרילנסרים.
  • השג אתר באמצעות עבודה עם חברה מקומית לבניית אתרים.
  • הפלטפורמה שאנחנו תמיד נמליץ עליה היא וורדפרס מוזילה את עלויות בניית האתר וחוסכת כאב ראש גדול בעתיד עבור הלקוח שרוצה לעדכן את האתר שלו באופן שוטף.

מחיר בניית אתר על מערכת וויקס

אתה יכול לבנות את האתר שלך במהירות רבה אם אתה יודע מה אתה עושה.
יש להם אוטומציה נהדרת כדי להאיץ את יצירת האתר,
יש להם טונות של תבניות שאתה יכול להתחיל מהן
יש ביצועים טובים אם יודעים מה עושים, יש אבטחה ולאספקטים ניהוליים אחרים של האתר שלך.

מדוע וויקס לא מתאימה לבעל עסק קטן

התמיכה מוגבלת מאוד אלא אם כן אתם מתכננים על למידה מהשורה הראשונה עליכם לבנות את אתרכם בעצמכם, זוהי פלטפורמה סגורה, כך שהאתר שלכם ממש בבעלותם ואתם לא יכולים לקחת את האתר שלכם לאן שאתם רוצים

המלצה: עשה זאת בעצמך וויקס אינה מומלצת לבעלי עסקים קטנים. על בניית אתר לעסקים קטנים להיות מבוסס על עקרונות טכניים מדוקדקים בפיתוח ובניית אתרים כדי להיות יעילים בהבאת לקוחות.

מילה על מסחר אלקטרוני

מסחר אלקטרוני הוא היכולת למכור מוצרים באופן מקוון על ידי קבלת תשלומים מקוונים כגון כרטיסי אשראי או PayPal. מרבית העסקים מבוססי השירות אינם דורשים רכיב מסחר אלקטרוני, אולם עסקים קטנים המוכרים מוצרים יכולים לייצר הכנסות רבות באמצעות מסחר אלקטרוני. מבחינת בוני המסחר האלקטרוני ישנם שני שחקנים מרכזיים בשוק זה. Shopify bigcommerce.

מילה על wordpress

וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן החזקות ביותר לבניית אתרים שנעים בין פשטות למורכבות גבוהה של תכנות אתרים. הבעיה לבעלי עסקים קטנים היא שוורדפרס בעצמה מסובכת להם. כ-1 מתוך 5 אתרים ברחבי העולם בנויים על וורדפרס שהתפתחה ממערכת ניהול תוכן פשוטה לבלוגים לכלי ליצירת אתרים חזקים ומקודמים מאוד בגוגל.

מה טוב בוורדפרס?
זה בחינם!
אלפי תוספים בחינם שיעזרו להוסיף פונקציות רבות לאתר שלכם.
בניגוד לפלטפורמות סגורות וורדפרס היא ניידת ותוכלו לקחת את האתר שלך להתאחסן בכל מקום.
זה מיועד לדירוג טוב בגוגל. אחד הכלים החשובים ביותר לעסקים קטנים לייצור הכנסות הוא למצוא בקלות בגוגל את העסק שלהם. וורדפרס נותנת מענה מצוין עבור קידום אתרים בגוגל.
ישנם אלפי ערכות נושא חינמיות ובתשלום שיעזרו לכם לבנות את האתר בצורה הכי טובה שיש בהוזלת עלויות.
בוורדפרס יש הרבה תוספי אבטחה מעולים, כדי להבטיח שאתרך יישאר בטוח.

השירות שלי לבניית אתרים לעסקים קטנים וגדולים כאחד

  • תיכנון מיוחד לבעלי עסקים קטנים או עסקים גדולים.
  • תמיכה אישית לבעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד.
  • פתרונות לכל הצרכים הדיגיטליים שלהם זקוק העסק שלך.
  • אתר האינטרנט שלך אינו נעול בפלטפורמה ספציפית כמו וויקס או שופיפיי.
  • ועוד.
  • אתרים עסקיים מעוצבים באופן מקצועי

סיכום וטיפים לסוף

בקיצור, עלות אתר לעסקים קטנים תהיה שונה בהתאם לגישה שלך, והתכונות שאתה צריך באתר שלך. העצה שלנו היא לוודא שאתה מצמצם את מספר התכונות הלא רוולנטיות להתחלה, ואנו ממליצים לך לעבוד עם פלטפורמת וורדפרס, כיוון שהיא תעזור לך בעתיד תמיד לשפר את האתר שלך ושיהיה מעודכן.  אנו ממצליצים לך לקבל מספר הצעות מחיר ולעשות השוואה. לבסוף, תוודא שאתה שואל את הבונה של האתר שלך כמה שיותר שאלות שאתה יכול לחשוב ותוודא שאתה מבין את רמת התמיכה שתקבל מבונה האתר שלך לאחר סיום הפרויקט. 

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *