מה זה בלוגר
חיפוש

מה זה בלוגר

Blogger הוא שירות פרסום רב משתמשים. ואחת מפלטפורמות הפרסום היעילות ביותר לפרסום הבלוג שלך. באופן כללי, בלוגים מתארחים על ידי גוגל עצמה, בתת-דומיין של blogspot.com, ותוכלו לקבל עד 100 בלוגים לחשבון.

בתחילה הורשו לפרסם את כל הבלוגים בשרתי אירוח שונים, אך לאחר מכן עברו לשרתים של גוגל עצמה, כאשר תחומים שאינם Blogspot.com הותרו באמצעות כתובות URL ספציפיות לתחום. בשפה של האזרח הממוצע, אנו יכולים לומר בפשטות, Blogger.com היא פלטפורמה חינמית בבעלות גוגל בה תוכלו ליצור בלוגים ולשתף את מבוקשכם, זה יכול להיות בלוג אישי או בלוג מקצועי בנושא מסוים. Blogger, שהוא רשם אתרים, גדל בפופולריות בשלוש השנים האחרונות.

היסטוריה וסטטיסטיקה של בלוגר

Blogger הושק ב- 23 באוגוסט 1999 על ידי מעבדות Pyra, ואז נרכש על ידי מעבדות גוגל פירא בתנאים שלא פורסמו, מה שהפך תכונות רבות באתר Blogger.com בחינם! ב- 9 במאי 2004, Blogger הציג עיצוב מחדש עיקרי כדי להוסיף תכונות חדשות כגון תבניות סטנדרטיות באינטרנט, דפי ארכיון בודדים לפוסטים, הערות ופרסומי דואר אלקטרוני. ואז ב -14 באוגוסט 2006, Blogger השיקה את גרסת הבטא האחרונה שלה, שכונתה "Invader" יחד עם גרסת הזהב. עד מאי 2007, Blogger עבר לחלוטין לשרתים המופעלים על ידי גוגל, והשנה Blogger אף דורגה במקום ה -16 ברשימת המבקרים המובילים של 50 הדומיינים.

תכונות בלוגר

  • היכנס באמצעות חשבון Google: Blogger.com מקושר ישירות לחשבון Google שלך, כך שתוכל פשוט להיכנס אליו. תצטרך רק ליצור בלוג חדש עם כותרת ספציפית ואז ליצור את כתובת הבלוג החינמית שלך לאורך התוסף blogspot.com.
  • אין רקע טכני: Blogger מאפשר למתחילים ליצור, להבין ולערוך את הבלוג בקלות.משתמשים מכל רקע (לא טכני) יכולים לגשת לבלוגר ללא שום ידע טכני גבוה בסימון או בשפת תכנות.
  • שנה נושא: לבלוגר יש מספר תבניות שהוכנו מראש ואלפים נוספים הזמינים מכל מספר אתרים. תוכלו פשוט להוריד את התבנית ולהעלות אותה לבלוג הבלוגר שלכם. תוכלו לשנות גם צבעים על ידי עריכת סימון HTML ו- CSS.
  • צור דפים, פורומים וקבוצות דיון: צור דפים, כתוב מאמרים, בצע פעולות רבות אחרות ופרסם אותם ישירות בעולם המקוון. אתה יכול גם לראות את כל המשתמשים שפרסמו בלוגים ואף הגיבו או הזינו מידע בבלוגים שלהם. קבוצות דיון ופרופילים ממוקמים בתוך כל הסביבה הזו, מה שהופך אותו למקום מהנה לגלוש בו ולהכיר אנשים ודברים שונים. אתה יכול גם לגרום לקוראים שלך להירשם לבלוג שלך ולפנות אליהם ישירות כשאתה מפרסם תוכן חדש או כשאתה מבצע שינויים בבלוג שלך.
  • מופעל על ידי גוגל: לבלוגר יש את חברת האינטרנט הגדולה והחזקה בעולם, מכיוון ש- Blogger מתארח ישירות על שרתי גוגל והיא הפלטפורמה המאובטחת ביותר ליצירת אתר או בלוג ופריצת בלוגר היא בלתי אפשרית. הבלוגר אינו תקין, מכיוון שהוא יכול להתמודד עם כמויות עצומות של תנועה בזמן נתון, כלומר מבקרים נוכחיים בבלוג שלך.
  • שילוב חשבונות מרובים: Blogger הקל להציג את כל הבלוגים שלך באמצעות תכונת לוח המחוונים המקשרת ישירות לכניסה שלך בגוגל. כשאתה מתחבר, כל הבלוגים שלך יוצגו, עם אפשרויות בלחיצה אחת כדי לפרסם, לערוך או לשנות פוסטים. מספר הבלוגים והחשבונות הזמינים כמעט בלתי נגמר והופך את הבלוגים בכמה נושאים לקלים מתמיד.
  • לשתף אוטומטית: כאשר אתה ללקט ולפרסם פוסט על בלוגר, החזית היא תוכננה בתוך דרך כי מאפשרת לך כדי לשתף פוסט חדש עם חסידיו שלך + Google, אשר מוביל הגדלת המספר של בלוג הציבור, וגם יש Blogger לשתף המובנה – כפתור, מה שאומר שזה לא צריך לדאוג ערוך את סמל לחצן השיתוף בתבנית הבלוג.
  •  בלוגר בנייד: Blogger השיקה אפליקציות סלולריות למשתמשים המשתמשים במכשירים ניידים, בהן תוכלו לערוך או לפרסם מאמרים בבלוג שלכם ישירות מהטלפון הנייד שלכם. לא רק מכשירים ניידים מתקדמים, כמו סמארטפונים, נחשבים, שכן המשתמשים יכולים לפרסם גם בלוגים באמצעות טלפונים ניידים מסורתיים באמצעות SMS ו- MMS.

לבסוף, Blogger הוא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר עבור כל מי שמתחיל את הבלוג הראשון שלו. אם אתה רציני בבלוגים ואינך רוצה לשכור מומחה שיעצב את הבלוג שלך וערוך עריכה קבועה, עבור אל Blogger. זוהי פלטפורמה חינמית, קלה לשימוש, מהירה להפעלה עם רוחב פס אירוח בלתי מוגבל.

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *