כיצד לעצב אתר אינטרנט
חיפוש

כיצד לעצב אתר אינטרנט

תמיד רצית ליצור ולעצב אתר אבל לא יודע איך ? או אולי אתה תמיד חושב שקשה מאוד להשיג דברים כאלה בלי מומחה לאתר או מומחה שצריך לדעת תכנות ועיצוב מושלם?

במאמר זה ניתן לכם דרך מהירה ופשוטה ליצור אתר מבלי שתצטרכו ללמוד הצפנת HTML / CSS או לקרוא הדרכות משעממות וארוכות.

כיצד לעצב אתר אינטרנט

כדי ליצור אתר, עליך לבצע 4 צעדים בסיסיים:

רשום את שם האתר שלך

שם האתר שלך אמור לשקף את המוצרים והשירותים שלך כך שלקוחותיך יוכלו למצוא את העסק שלך בקלות באמצעות מנועי חיפוש. המשתמש צפוי לדמיין את שם האתר שלך על סמך התוכן שאתה מספק.

שם האתר שלך ישמש גם לרשימה בכתובת הדוא"ל שלך. אתה יכול גם להשתמש בכתובת דוא"ל חינמית כמו hotmail Gmail, אך שליחת הודעות לדוא"ל שלך שמקורן בשם האתר שלך נראית מקצועית ורצינית יותר ללקוחות.

כדי לרשום את שם האתר שלך תצטרך למצוא רשם מוסמך גלובלי, בנוסף לביצועים הטובים שלו ושפע התכונות והשירותים שהוא מציע; ישנם שמות מפורסמים רבים כמו Bluehost, Hostgator שנמצאים כיום בשימוש ביותר.

מצא חברה שתארח את אתרך

בעת תכנון אתר תצטרך למצוא חברת אירוח אתרים שהיא אחת הדרישות החשובות ביותר לבניית האתר שלך, אתה יכול לדמות את האירוח כחנות מידע או ככרטיס זיכרון המאחסן את כל המידע שלך ושומר אותו מאובדן, מכיוון שרוב ספקי האינטרנט מספקים תכונה זו בנוסף לשם האתר שלך. , שהזכרנו קודם.

העמלות החודשיות עבור אירוח אתרים משתנות בהתאם לגודל האתר, למספר הביקורים באתר שלכם דורש, ובוודאי השירותים שמציעה החברה, נעים בין 3-30 דולר.

הכן את התוכן שלך

ראשית, עליכם להמחיש בעצמכם את התוכן שצריך להזין ולפרסם. זה יעזור לכם לדעת אילו חלקים או דפים אתם רוצים לכלול, לחשוב על המידע או העסקאות שהלקוחות שלכם רוצים ולוודא שהאתר מסודר כך שהם יוכלו למצוא בקלות את הדברים שהם צריכים, כמו שיש איש מקצוע שיעצב את האתר שלך, כדאי לך גם לשקול לשכור מומחה שיכתוב וארגן את התוכן שלך.

אתר מעוצב ונוח לשימוש יעזור לכם להתבלט בעסק שלכם, לאחר שתכנים ותמונות מתאימים ורלוונטיים יעזרו ללקוחות להבין את המוצרים והשירותים שלכם ויגרמו להם להרגיש בנוח לגלוש באתרכם.

תכנן את האתר שלך

אתה יכול לבנות אתר באופן אינדיבידואלי או באמצעות מפתח אתרים מקצועי שייקח הרבה כסף, כך שאם אתה רוצה לבנות את האתר שלך באופן אישי ובפיקוח שלך, תחילה עליך ליצור חשבון ב- WordPress שהוא המדריך העיקרי שלך בעניינים אלה, ואז לקשר אותו לאתר שלך. תהליך הבנייה והעיצוב מתחיל.

אתה יכול להשתמש בחבילות או בתוספים כדי ליצור אתר אינטרנט, הדומה למעבדי תמלילים, אך יש לך גם תכונות פנימיות להמרת טקסט ותמונות לתוכן אינטרנט ושליחתם לאתר שלך, שהדוגמה הגדולה ביותר בהם היא Elementor.

אם אתה חדש בעסקים מקוונים, כדאי למישהו אחר ליצור אתר. מפתח אינטרנט מקצועי יכול ליצור במהירות את האתר שלך ולספק הדרכה בנושא עיצוב אתרים מוצלח. שכירת איש מקצוע לעיצוב אתרים זה רעיון טוב, במיוחד אם אתה מחפש ליצור חנות. מקוון או ספק שירותים אחרים דרך אתר האינטרנט שלך.

יהיה עליכם לעצב את האתר שלכם כך שניתן להשתמש בו בקלות בסמארטפונים ובמכשירים ניידים אחרים, ואופטימיזציה של האתר שלכם לתמיכה במכשירים ניידים נובעת מהגדלת מספר האנשים שיש להם, כך שיוכלו לגלוש באתרכם ולהשתמש בהם בזמן שהם מחוץ לבית.

לזמן קצר יתכן שתקשה להשיג דברים כאלה, אך רק בהתחלה, למצוא את עצמך לאורך זמן רגיל יותר לעבוד עם תחומים אלה.

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *