מדוע העסק שלך זקוק לאתר אינטרנט ?
חיפוש

מדוע העסק שלך זקוק לאתר אינטרנט ?

מדוע העסק שלך זקוק לאתר ?

בעלי עסקים רבים מאמינים כי הסיבה היחידה שיש אתר זה רק אם אתה מוכר מוצר או שירות. זה לבד לא נכון ברובו. אנו נסקור סיבות כלליות רבות לשימושים באתרים ודרכים להפיק מהם תועלת בעסק אשר הופכים את האתר האינטרנט לדבר חשוב מאוד עבור העסק.

  • מדריך אמינות

רוב האנשים מחפשים הרבה דברים באינטרנט, כדי לפתור את הבעיות שלהם, להשוות מחירים או סתם כדי לקבל קצת מידע על חנות, מסעדה או עסק. אם אין לך אתר, לקוחות פוטנציאליים ילכו למתחרים שלך שבבעלותם יש אתר.

לא רק האתר מספק מידע, הוא גם נותן אמינות לעסק שלך.

עם עיצוב טוב ומענה לצרכי הלקוחות שלך, האתר שלך יספק תדמית מקצועית ויעניק ללקוחות חווית גלישה נהדרת, בין אם זה מהמחשב, הטאבלט או הנייד שלך.

  • מספק תקשורת מהירה ויעילה

חברות מוציאות מיליוני דולרים כדי לעצב, להדפיס ולהפיץ עלונים אטרקטיביים, אך כשיש לך אתר אתה יכול לדלג על ההוצאות האלו, ולקוחות פוטנציאליים יכולים להגיע אליך ולראות כל אחד מהמוצרים שלך באופן מקוון בו אתה רואה שירותים ומוצרים חדשים, לפרסם אירועים ומבצעים עתידיים, או מבצע מיוחד. הבלוג מספק ערך מוסף על ידי פרסום טיפים, המלצות ומידע אחר שלא כמו מודעות מודפסות, מאמרים בעיתונות ועלונים, אשר מיושנים במהירות, והאתר שלך יכול לספק מידע וחדשות עדכניים. אם אתה מגלה שגיאה לאחר פרסום דף או פוסט, ניתן לתקן אותה במהירות ובקלות, ואינטגרציה של מדיה חברתית מאפשרת לך לשתף מידע באתר שלך דרך ערוצים רבים אחרים ולהגיע לקהל רחב יותר.

  • נגישות

בניגוד לחנות אמיתית שנפתחת בשעות מסוימות ונסגרת בחגים, האתר פתוח 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. כך תוכלו לספק ללקוחות קבועים ופוטנציאליים את הנוחות לראות את המוצרים והשירותים שלכם כשאתם סוגרים את החנות או המשרד שלכם.

  • הגע לפלח לקוחות רחב יותר

יותר ממיליארד אנשים גולשים באינטרנט מדי יום ו 90% מהם קנו משהו או יצרו קשר עם חברה. אם אין לך אתר, אתה מחוץ לתחרות. אפילו נותני שירותים יכולים לספק את שירותיהם ברחבי העולם דרך אתר המספק לך גישה לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.

ואם תרצו לנהל קמפיינים באתרי חיפוש פופולריים כמו גוגל ובינג, בהכרח תגיעו לקהל רחב יותר.

  • אתר מקצר זמן

שוב ובאמצעות האתר אתה מספק מידע על המוצרים והשירותים שלך בהקשרים מקוונים רבים – גרפיקה, וידאו, ספרים אלקטרוניים, ספרים להדפסה – או כטקסט ישירות בדף – ואינו מצריך הפצה. לאחר הפעלת האתר שלך, הוא זמין ללקוחות שלך ללא הגבלת זמן.

  • האתר מספק שירות לקוחות מקצועי

האתר מספק דרך יעילה לספק שירות לקוחות בעל ערך מוסף, והוא דרך מצוינת להחזיר את הלקוחות אליכם כאשר הם זקוקים למוצר או שירות שלכם.

ללא קשר למוצרים שאתה מוכר, אתה יכול לספק טיפים ללקוחות שלך כיצד להשתמש או לדאוג למוצרים שנרכשו ממך.

בדף השאלות הנפוצות תוכלו להוסיף באופן קבוע מאמרים או להעלות עלוני מידע כדי לענות על כל שאלות הלקוחות שלכם.

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂