שליחת הודעת וואטסאפ 📲 בקלות תוך 3 שניות 🚀 - אביחי אהרוני
חיפוש

שליחת הודעת וואטסאפ 📲 בקלות תוך 3 שניות 🚀

טופס לשליחת הודעה לוואטסאפ ישירות ללא שמירת איש קשר בטלפון:
כלי נוסף ליצירת לינק אישי לשליחת הודעה בוואטסאפ:
  1. בחלק העליון של הטופס, תראה שני שדות. השדה הראשון מיועד לקוד המדינה והשני למספר הטלפון. בשדה של קוד המדינה, המספר "972" מופיע כברירת מחדל, אך אם יש לך קוד מדינה אחר, ניתן לשנות אותו.
  2. בשדה השני, הזן את מספר הטלפון שאליו ברצונך לשלוח הודעת WhatsApp לדוגמא 054-1234567.
  3. בחלק התחתון של הטופס, תמצא שדה להזנת ההודעה שאתה רוצה לשלוח.
  4. לאחר שמילאת את כל השדות, לחץ על הכפתור "שלח הודעת וואטסאפ". זה יפתח לך חלון חדש עם ההודעה שכתבת מוכן לשליחה ב-WhatsApp. במידה ואתה לא מחובר לחשבון ה-WhatsApp שלך במחשב, יתבקש ממך להתחבר.
  5. אתה יכול לבחור אם לשלוח את ההודעה מיד, או לערוך אותה לפני שליחה.

מה קורה אחרי שלחצתי על שליחת הודעה לוואטסאפ ?

כאשר אתה לוחץ על הכפתור "שלח הודעת וואטסאפ", תיפתח לך חלונית חדשה של וואטסאפ בדפדפן שלך. החלונית הזו מכילה את ההודעה שהזנת בטופס. כדי לשלוח את ההודעה, תצטרך ללחוץ על כפתור "פתיחת צ'אט" או "אישור" (תלוי בתרגום של וואטסאפ לשפה שלך) שממוקם בחלק התחתון של החלונית.

ברגע שתלחץ על "פתיחת צ'אט" או "אישור", תועבר לחלונית הצ'אט של וואטסאפ עם ההודעה שהזנת מוכנה לשליחה. כאן, אתה יכול ללחוץ על כפתור השליחה כדי לשלוח את ההודעה או להוסיף עוד טקסט להודעה שלך לפני שליחתה.

אם אתה לא מחובר לחשבון ה-WhatsApp שלך במחשב שלך, יתבקש ממך להתחבר. אתה יכול להתחבר באמצעות סריקת קוד QR באמצעות האפליקציה של WhatsApp בטלפון שלך.

איך לשלוח הודעה לוואטסאפ באמצעות קישור URL

ניתן לשלוח הודעות לוואטסאפ באמצעות קישור URL בצורה מאוד פשוטה. השיטה הזו מאפשרת לך ליצור קישור שיפתח את האפליקציה של וואטסאפ (או את וואטסאפ ווב אם אתה במחשב) עם הודעה שהכנת מראש

id="gtx-trans" style="position: absolute; left: 510px; top: 62.3333px;"> class="gtx-trans-icon"> .

הנה איך בונים קישור לשליחת הודעה לוואטסאפ:

  1. התחל עם כתובת URL הבסיסית של וואטסאפ לשליחת הודעות: https://api.whatsapp.com/send
  2. הוסף את פרמטר המספר הטלפוני. הזן את מספר הטלפון של הנמען, כולל קוד המדינה, אחרי ?phone=. לדוגמה, אם אתה שולח הודעה למספר 054-1234567 עם קוד מדינה של 972, הקישור יהיה: https://api.whatsapp.com/send?phone=97254123456
  3. כעת, נוסיף את ההודעה. הוסף &text= אחרי מספר הטלפון ואז את ההודעה שאתה רוצה לשלוח. לדוגמה, אם אתה רוצה לשלוח את ההודעה "שלום, איך אני יכול לעזור?", הקישור יהיה: https://api.whatsapp.com/send?phone=972541234567&text=הודעת טקסט לדוגמא לוואטסאפ. שים לב שחייב להמיר את הרווחים ל-%20.
  4. לאחר מכן, אתה פשוט מעתיק את הקישור URL שיצרת ומדביק אותו במקום שאליו אתה רוצה לשלוח אותו. כשמישהו לוחץ על הקישור, זה יפתח לו את וואטסאפ עם ההודעה שיצרת מוכנה לשליחה.

עכשיו אתה יודע איך ליצור קישור לשליחת הודעה בוואטסאפ 🙂

Picture of אביחי אהרוני
אביחי אהרוני
עוסק בבניית אתרים וקידום אתרים, באופן מקצועי משנת 2019. היום בעיקר עוסק בשיפור מהירויות אתרי אינטרנט. נָשׂוּי + 3 וגר בפרדס חנה כרכור.

יש כאן עוד מאמרים מעניינים 🙂

המאמרים הפופולאריים ביותר

המאמרים החדשים